Thermo 230/300/350

Готовий до запуску навіть за низьких температур.
Високопродуктивні водяні обігрівачі серії Thermo нагрівають двигуни великого розміру до відповідної робочої температури перед фактичним запуском двигуна. Пасажирські кабіни у загальних транзитних автобусах можуть нагріватися після довготривалих періодів простою до кофортабельного рівня температури без запуску двигуна.

Така техніка, як вагони або локомотиви, може нагріватися без холостої роботи. Крім оперативної готовності, забезпечується підвищений термін експлуатації двигуна. Пристрої, необхідні для підготовки гарячої води вважаються корисними не тільки у морському секторі; вони також застосовуються як мобільні рішення для очищення матеріалу або для підготовки води без заморожування для побутового використання.

Дуже надійна та високоякісна технологія необхідна для транспортування людей та вантажу. Системи водяного опалення перевищують законні вимоги та розроблені згідно з високими станлартами автобусів ОЕМ.

Розширена специфікація продукції забезпечує високопродуктивну систему, затверджену Федеральним залізничним управлінням для експлуатації на залізничному ринку. Крім того, Webasto пропонує водяні обігрівачі для роботи на човнах та яхтах.

Переваги продукції:

Дополнительная информация


Технические характеристики Thermo 230/300/350 (pdf, eng)