Webasto – традиція прогресу

Понад 100 років успіх Webasto базується на високих стандартах якості. Компанія Webasto успішно розробляє та виготовляє продукцію для автомобільної промисловості вже протягом 75 років.

Компанія Webasto займається розробкою і виробництвом продукції для транспортних засобів понад 75 років, вважається одним зі 100 найбільших світових постачальників для автомобільної промисловості і одним із 15 найбільших постачальників автомобільних комплектуючих в Німеччині. Webasto - світовий лідер з виробництва кліматичних та дахових систем. В 2011 році продажі компанії Webasto досягають близько 2,3 млрд євро, а кількість співробітників складає близько 9500 осіб.

Webasto - світовий лідер

Компанія Webasto має більш ніж 50 представництв по всьому світу. Дахові системи виготовляються у Німеччині, в Уттінгу (Аммерзее) та у Ширлінгу поруч з Регенсбургом. У Нойбранденбурзі ви можете знайти найбільший у світі майданчик з виробництва систем рідинного опалення. Виробництво дахових систем типу кабріолет, Webasto-Edscha Cabrio, здійснюється на виробничих майданчиках Хенденсбергу та Регенсбургу.

Свій перший міжнародний майданчик компанія заснувала ще у 1974 р. у США поблизу Детройта. Перший філіал у Азії з виробничим підприємством був відкритий у 1978 р. в Японії (Хіросіма). Webasto здійснює активну діяльність і у Кореї з 1988 р., через спільне підприємство Webasto Donghee , а також у Китаї з 2001 р., де зараз налічує 5 виробничих майданчиків. У Євпропі виробничі майданчики розташовані у Франції, Італії, Великій Британії, Румунії, Словакії, Нідерландах та Португалії. Ми будуємо міцну мережу ретельно відібраних партнерів і постачальників, які поділяють наші високі стандарти, сприяючи нашому взаємному успіху.